Pe-Gas Rybnik

Korzyści wynikające z ogrzewania gazem płynnym

Dlaczego warto ogrzewać gazem płynnym?

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z OGRZEWANIA GAZEM PŁYNNYM

  • Ogrzewanie gazem płynnym daje wiele korzyści jest wygodną formą ogrzewania, nie produkuje pyłów oraz zanieczyszczeń, nie emituje kurzu do pomieszczeń mieszkalnych, nie wymaga dodatkowej obsługi.
  • Propan ma niezmienną wartość kaloryczną co gwarantuje stałą moc grzewczą.
  • W porównaniu do kosztu ogrzewania gazem ziemnym, olejem opałowym, energią elektryczną oraz już obecnie eko groszkiem jest bardzo konkurencyjny, co również uwidacznia porównanie wzrostu cen gazu płynnego do na przykład wzrostu cen węgla. W przeciągu 10 lat cena gazu wzrosła o 20%, a w niektórych miesiącach wróciła do poziomu sprzed 10 lat. Cena węgla zaś wzrosła o 150% i nadal ma tendencje wzrostowe. Ceny gazu płynnego mają wahania sezonowe w sezonie grzewczym są wyższe poza sezonem niższe, można więc kupić gaz wtedy, gdy jego cena jest najbardziej atrakcyjna. Tego nie oferuje dostawca energii , gazu lub węgla.
  • Posiadanie instalacji zbiornikowej na własność daje dodatkową możliwość zakupu gazu u dostawcy oferującego najniższa cenę. (na przykład cena gazu przy umowie z dużym dostawcą gazu – 2,80 brutto, cena rynkowa- 1,65 brutto za litr)

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY!

Szukasz dostawcy gazu propan na cele grzewcze i technologiczne?
Potrzebujesz zbudować instalację przyłącza gazu płynnego do budynku?

A może jesteś zainteresowany ofertą zbiorników naziemnych i podziemnych do gazu płynnego?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!